TOP LATEST FIVE DOğAL TAşLAR URBAN NEWS

Top latest Five doğal taşlar Urban news

Top latest Five doğal taşlar Urban news

Blog Article

“Gerçekliğin taşı” olarak bilinen Amazonit’in kişinin kendi gerçekliğini ifade etmesini desteklerken denge ve şans getirdiğine, ruha sakinlik verdiğine inanılır.

Avrupa’da bazı merkezlerde vüMinimize & doğal taş analizi yapılıyor, taşın içindeki minerallerin o kişiye yarar sağlayıp sağlamadığını ölçebiliyorlar. Taşta bulunan mineral vücudunda eksikse o doğal taş teninle uyumlu çıkıyor ve onu kullanıyorsun.

Bu taşlar arasında yer alan pembe kuvars ve opal taşı, Terazi burcu üzerinde dengeleyici etkiler sunar. Bu taşların diğer Terazi burcu taşları ile birlikte kullanılması etkileri arttırır.

Rubellit taşı turmalin ailesine ait çAlright çarpıcı ve göz kamaştırıcı pahalı ve değerli taşlar arasında yer alır. Kırmızı ya da

Yunan mitolojisinde üzerinde ametist taşı bulunan birinin sarhoş olmayacağına yada ametist taşından yapılmış bir kadehten içilen alkolün kişiyi sarhoş etmediğine inanılırmış.

 Cilde iyi gelen taşlar arasında halk arasında bilinen haberlere çıkan ruşur taşından bahsedilmektedir. Ancak biz müşterilerimizin yorumlarını gerçek kullanan kişilerden aldığımız için sizlere yaptığımız analizleri belirteceğiz. Sedef taşı cilde iyi gelmektedir. Cildinizi güzelleştirmektedir. Jade diğer adı ile yeşim taşı cildinize pürüssüz bir güzellik katmak ile kalmaz kırışıklıkları engeller.

Doğal taşlar denilince akla gelen ilk taşlardan biri olan Aytaşı, geçmişte özellikle Romalılar tarafından yoğun olarak kullanılmıştır. ‘Toprak Ana Taşı’ veya ‘Moon Stone’ olarak da bilinir. Genellikle beyaz olarak bulunan Aytaşı, turuncu ve mavi renkte yansımalar içerir. Orta doğuda kadınlar tarafından dişil bir taş olduğuna inanıldığından kadın hormanlarını dengeleme ve doğurganlığı arttırma gibi etkileri için kullanılmıştır.

Doğal taşlar nerede satılır dediğini duyar gibiyiz. Tesbih Atölyesi olarak sizlere one.sınıf %100 orijinal ve garantili doğal taş takı ve aksesuarları Türkiye'nin en uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Biz 77 Yıldır toptan ticaret yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize en özel taşları toptan fiyatına perakende satış sağlamaktayız. Amacımız bütün insanlarımızın faydalanması ve yararlanmasıdır. Dünyanın en güzel taşlarını bulup sizlere sunuyoruz.  

Her doğal taşın kendine has titreşim ve frekansı vardır. Doğal taşlardaki frekans ve elektrik bize uyarsa o bizim taşımızdır, o bizi olumlu etkiler ve şifa verir. Bu yüzden herkes farklı farklı doğal taş seçimi yapar.

Bir doğal taşı temizlemek istediğiniz zaman o taşı daha büyük bir doğal taşın yanına koyun. 24 saat beklemeleri temizlik için yeterli olacaktır. Nötrleme yöntemleri sayesinde doğal taşlardan elde ettiğiniz etkileri hemen artworkırabilirsiniz.

Mücevher ya da süs eşyası olarak kullanılan mineral taşların, enerjileri olduğuna inanılır. Hem görsel olarak hoş gelen hem de vücuda farklı etkileri olduğuna inanılan bu taşların her birinin farklı özellikleri bulunur.

Doğal taşlar hangi hastalıklara iyi gelir, Sizlere doğal taşların doğal taşlar faydaları ve nelere iyi geldiklerinden bahsetmek istedik. Şifalı taşlardan bahsedeceğiz. Her bir taşın kendine has bir faydası vardır. Örneğin;

Aurayı temizler ve denge altına alır. Öğrenmeye lawnımcı olabilecek en doğru taştır. Sahibini pozitif olmaya teşvik eder. Zihinsel ve fiziksel açıdan denge ve koordinasyonun gelişmesine lawnımcı olur.

Doğal taşların enerjisinden en doğru şekilde faydalanmak içinse kendi burcunuza uygun ve ihtiyacınıza yönelik bir seçim yapmalısınız. Gelin hangi burç, hangi doğal taş ile bir araya geldiğinde doğru enerjiler ortaya çıkarıyor birlikte keşfedelim!

Report this page